Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması

İşbu “gizlilik politikası”, “Gizem Sarıbaş Avukatlık Bürosu” tarafından web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanmanız esnasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağına dair hazırlanmıştır. Sitemizi ziyaret etmeye başlamadan önce Gizlilik Politikasını okumanızı rica ederiz.

“gizemsaribas.av.tr” Gizem Sarıbaş Avukatlık Bürosu tarafından bilgilendirme amacıyla açılmış bir web sitesidir.

Web sitemizi ziyaret ederek, iletişim formu üzerinden bizimle irtibata geçen ziyaretçilerimizin, tarafımızla yapmış oldukları yazışmalar ile kendilerine ait paylaştıkları kişisel veri ve bilgileri, gizli tutmayı taahhüt etmekteyiz. Avukatlık Kanunu madde 36 gereği, verilen hukuksal hizmetin bir gereği olarak da sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde hareket ettiğimizi bildiririz.

“gizemsaribas.av.tr” üzerinden göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi, özel / hassas nitelikteki ekonomik ve kişisel bilgilerinizi yazmayınız. Sitemiz hiçbir şekilde, ziyaretçilerden hassas verilerine dair bilgiler talep etmemektedir.

İşbu gizlilik politikası her zaman Gizem Sarıbaş Avukatlık Bürosu tarafından değiştirilebilir. Yapılan değişiklikler sitede yayınlanması ile yürürlüğe girer.

gizemsarıbasavukatlık-1