Hakkımızda

Av. Gizem SARIBAŞ

Gizem Sarıbaş Avukatlık Bürosu; İstanbul’un merkezi Kadıköy’de, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerin hukukun değişik disiplinlerinde yaşadığı uyuşmazlıkların çözümü amacıyla en hızlı, yenilikçi ve adil şekilde, güven odaklı, hukuk ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Kurucu Avukat Gizem Sarıbaş İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul barosuna 68995 sicil numarası ile kaydolmuştur. İngiltere ve Malta’da dil eğitimi alan Gizem Sarıbaş ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Avukat Gizem Sarıbaş Özyeğin Üniversitesi’nde başladığı “özel hukuk” yüksek lisans çalışmalarına halen devam etmektedir.

Gizem Sarıbaş Avukatlık Bürosu olarak başta; Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Sigorta Hukuku, Tüketici Hukuku olmak üzere  gerçek ve tüzel kişi müvekkillerin her türlü hukuki ihtiyaçlarını karşılayacak hukuk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışman hocalarımız, avukat ve stajyer avukatlar ile birlikte hem yurt dışı hem de ülke genelinde uyuşmazlıkların hızlı ve başarılı şekilde sonuçlanması öncelikli hedefimizdir.